Hopp til innhold Hopp til hovedmeny

Borgund VGS > Nyheter > NM for skolelag 2018

NM for skolelag 2018

NM i volleyball for skolelag 26. - 28. januar 2018, Kristiansand

Det ligger mye øving bak det å kunne prestere i volleyball på dette nivået, og dere innfridde forventningene. Dere møtte mange svært gode lag og kjempet godt. Spesielt hyggelig var det å se et godt lagspill mot en skole i Tønsberg i siste kamp på søndag. Dere storspilte og vant overlegent denne kampen. Det står også stor respekt av den måten dere løste dommeroppgavene på.

En stor takk til laget som består av; Beate Drønnen, Martine Helen Steffensen, Lisa Helen Flisnes, Asadullah Isakhel, Amanuel Brhane og Kim Tore Nordal.

Vi er stolte av dere!

NM i volleyball - mellom kamper
NM i volleyball - laget vårt
NM i volleyball - laget vårt 2
NM i volleyball - kjekt på tur